В Надвірній відзначили Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня своє професійне свято відзначають працівники бібліотек. Сьогодні, 29 вересня, в міській бібліотеці для юнацтва відбулись урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня бібліотек за участі заступника міського голови Василя Василенка, заступника голови Надвірнянської РДА Богдана Зеленчука, начальника відділу культури РДА Олександра Зварчука, представників політичних партій та працівників бібліотек району.

 

З професійним святом своїх колег привітала  директор Надвірнянської центральної районної бібліотеки Галина Волошин, яка відзначила роботу окремих бібліотек району та подякувала всім працівникам бібліотечної справи за плідну співпрацю.

До привітань також долучився заступник міського голови Василь Василенко, який зазначив, що важко уявити життя людини без книги, котра для багатьох поколінь стала учителем і вихователем. Тому професія бібліотекарів є надзвичайно важливою, адже саме вони відкривають читачам шлях до книги – джерела споконвічної мудрості знань. Бібліотеки завдяки професіоналізму своїх працівників стали надійним помічником і орієнтиром у безмежних потоках доступної інформації. Василь Василенко побажав міцного здоров’я, миру, творчого натхнення, життєвих гараздів та з нагоди свята подарував бібліотеці книги “Тактика боротьби бійців УПА” Євгена Луціва.

 З привітальним словом виступили також представники районної влади та нагородили кращих працівників бібліотек грамотами за вагомий особистий внесок у розвиток бібліотечної справи, багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Під час урочистих заходів звучали музичні вітання від солістів Віктора Чудновського та Миколи Ровенка.

Share