Михайло Ноняк інспектує роботу територіальних органів. На цей раз - Миколаївщина

Голова Державної служби України з безпеки на транспорті Михайло Ноняк розпочав робочий візит на Миколаївщину із зустрічі з заступником голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентином Гайдаржи. Обговорили питання будівництва майданчиків для ГВК та закупівлі нових пересувних габаритно-вагових лабораторій. «Через Миколаївську область пролягають автошляхи в порти, тож вантаж з усієї України везуть сюди. Тому для того, щоб зберегти в належному стані дороги в регіоні, необхідний системний підхід. У нас є чіткий план заходів боротьби  перевантаженнями. Ми розуміємо, як розставляти пріоритети та де розміщувати вагові комплекси. Ми хочемо, щоб у нас були дороги європейського зразка. А для цього необхідно встановити заслін перевантаженням на дорогах», - зазначив Михайло Ноняк. Після чого тут – таки, в прес-центрі Миколаївської ОДА, поспілкувався з представниками місцевих ЗМІ.


Далі по графіку робочого візиту -  нарада очільника Служби з працівниками Управління Укртрансбезпеки в Миколаївській області. Михайло Ноняк провів глибокий аналіз роботи обласного управління, окреслив плани та поставив чіткі завдання. Наголосив, що запорукою успіху є наявність команди нового зразка. «В Укртрансбезпеку повинні прийти люди, які не будуть мислити категоріями попередньої епохи, коли корупція і хабарництво були нормою». Цей же месидж був визначальним і під час інспектування Михайлом Ноняком пункту ГВК на автодорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв. Символічно, адже відтепер інспектори регіону виходитимуть на рейдові перевірки з відео реєстраторами. Миколаївщина прийняла естафету в пілотному проекті Укртрансбезпеки із запровадження відеоспостереження.
          Це вже не перший виїзд Голови Укртрансбезпеки Михайла Ноняка в регіони, зокрема на Миколаївщину. Область стратегічна. Тому і увага до неї неабияка. На думку Голови Укртрансбезпеки, керівник повинен добре орієнтуватись в особливостях роботи кожного територіального управління, щоб ефективно керувати всією Службою. Спілкуватись не тільки з керівниками, а й з усіма працівниками Служби, бути в курсі основних проблем з якими вони стикаються, їхніх потреб. Тому робочі виїзди в регіони Михайла Ноняка є невід’ємною складовою його роботи. Попереду – Херсон.

Share