Чергове футбольне поле зі штучним покриттям відкрили в селі Лоєва

10 вересня 2017 року у селі Лоєва відбулось спортивне свято - офіційне відкриття нового футбольного поля зі штучним покриттям.

В церемонії відкриття футбольного майданчика взяли участь заступник голови районної ради Ігор Писклинець, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук, депутат районної ради Сергій Волошин, начальник відділу освіти РДА Степан Северилов, сільський голова Ярослав Зварич, представники духовенства та громада села.

 

 Традиційно керівники району перерізали урочисту стрічку, а настоятель УГКЦ Святого Великомученика Димитрія Мироточця о. Василь Білусяк освятив футбольне поле та благословив майбутніх футболістів на великі звершення та досягнення в спорті.

Вітаючи присутніх, заступник голови районної ради ігор Писклинець відзначив, що відкриття цього майданчику стало можливим завдяки консолідації зусиль всіх гілок влади і сприятиме популяризації спорту серед молоді.

«Це вже третій майданчик зі штучним покриттям у 2017 році, і ще стільки ж планується відкрити до кінця поточного року. Адже, спорт гартує наших дітей не тільки фізично, а й кріпить їх дух. Краще вкладати кошти в здорове дозвілля дітей, ніж в їх лікування.»

Слова подяки керівникам району за співпрацю висловив сільський голова Ярослав Зварич. З нагоди урочистого відкриття футбольного майданчика лунали музичні композиції присвячені спорту. У свою чергу, посадовці подарували малечі нові м’ячі.

Відкриття футбольного поля зі штучним покриттям у селі Лоєва стало можливим за рахунок коштів з районного бюджету в сумі 115 тис. гривень, сільського бюджету в сумі 175 тис. гривень, а також співфінансуванню з державного бюджету.

У рамках відкриття майданчику відбувся товариський матч з міні-футболу між збірною команд керівників районної ради та РДА і командою громади с. Лоєва. З рахунком 3:2 лоївчани здобули перемогу і підтвердили необхідність відкриття спортивного майданчика саме в їх населеному пункті.

 

Share