Підприємству НГВУ «Надвірнанафтогаз» - 60 років!

8 вересня 2017 року у клубі «Нафтовик» відбулись урочисті заходи з нагоди відзначення 60-річчя з дня заснування НГВУ «Надвірнанафтогаз» та професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, яке традиційно відзначають в Україні в другу неділю вересня.

 Привітати нафтовиків району завітали представники обласної, районної та міської влад, керівництво ПАТ «Укрнафта» та НГВУ «Надвірнанафтогаз».

        Начальник НГВУ «Надвірнанафтогаз» Володимир Чуприна привітав своїх колег з професійним святом, та зазначив, що не зважаючи на сьогоднішнє становище підприємства, надвірнянські нафтогазовидобувники успішно виконують поставлені перед ними завдання. До привітань також приєднались заступник голови правління ПАТ «Укрнафта» Геннадій Радченко, керівник апарату Івано-Франківської ОДА Роман Маланій, голова Надвірнянської РДА Олександр Кеніз, міський голова Зіновій Андрійович, голова облпрофкому Ігор Басюк та інші.

 

У своєму вітальному слові голова районної ради Іван Гурмак відзначив, що особисто знає наскільки відповідальною та важкою є робота нафтовиків адже, його батько теж віддав десятки років свого життя саме цій галузі.

 «Надвірнянщина здавна набула слави промислового краю Прикарпаття і районна рада та депутатський корпус районної ради спільно з нафтовиками району готові завжди відстоювати цю закономірність на державному рівні. Бажаю перемог, міцного здоров’я, оптимізму і невичерпної наснаги у вашій нелегкій праці. Хай мирне небо і родинний затишок оселяться у Ваших домівках. Хай зростають професійні досягнення, трудових звершень Вам на благо України!» - наголосив очільник району.

 З нагоди відзначення 60-ти річчя зі створення нафтогазовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» та Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості кращих працівників підприємства відзначили спільними грамотами районної ради та районної державної адміністрації, а також вручили відзнаки, грамоти та подяки від правління ПАТ «Укрнафта», Івано-Франківської ОДА та обласної ради, Надвірнянської міської ради.

Всі присутні мали можливість переглянути світлини працівників нафтової галузі та фільм про те, в яких умовах і як доводиться працювати нафтовикам. Зі сцени також лунали музичні вітання у виконанні солістів та художніх колективів Надвірнянщини та інших районів Прикарпаття.

Share