В Надвірній пролунав перший дзвінок

       1 вересня, у Надвірній відзначили свято Першого дзвоника – День знань. Перший дзвінок покликав за парти учнів всіх шкіл, ліцеїв, училищ, коледжів та університетів, сповіщаючи про початок нового навчального року.

Цього дня керівництво міста та району розділило радість свята з учнями загальноосвітніх шкіл міста. На урочисту лінійку в Надвірнянську ЗОШ №3 завітали  міський голова Зіновій Андрійович та заступник голови районної ради Ігор Писклинець. Заходи розпочались із спільного виконання Державного Гімну України. Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять борців за волю України. Отець Юрій Зеленчук, настоятель церкви Покрови Пресвятої Богородиці поблагословив учнів та педагогів на добрий і плідний навчальний рік.

 

Привітав учнів зі святом директор школи Ярослав Крицький і побажав, щоб щасливим, мирним та щедрим на творчі здобутки для вчителів і учнів був новий навчальний рік. Також зазначив, що свято Першого дзвінка  найбільш очікуване для першокласників, рекордна кількість яких (109 учнів) цього року вперше переступить поріг Надвірнянської школи №3. До привітань також приєднався і міський голова Зіновій Андрійович, який наголосив, що День знань є завжди особливо урочистим та хвилюючим і для малечі, яка вперше сяде за шкільну парту, для учнів старших класів, які після літніх канікул з новими силами знову ступають на шлях здобуття нових знань, і для батьків, які все життя ідуть поруч зі своїми дітьми цим непростим шляхом, а також для тих, без чиєї допомоги, лагідного погляду, слушної поради не проходить жоден день – учителів і педагогів. Міський голова висловив щирі слова подяки вчителям за сумлінну працю, які прищеплюють майбутньому нашому поколінню любов до рідного краю та виховують справжніх патріотів своєї держави. Цьогорічні випускники школи передали першокласникам символічний ключ до країни знань і всі учні школи з усмішкам та хорошим настроєм пішли на перший урок у цьому начальному році.

Перший дзвінок лунав сьогодні також і в Прикарпатському військо-спортивному ліцеї.  Свято Першого дзвінка розпочалось із урочистого винесення Державного Прапора та виконання Державного Гімну України. Вихованці ліцею закладу поклали квіти до меморіальних знаків першого директора і співзасновника ліцею О.М.Дичковського та випускників ліцею капітану С.С.Воробцю та В.Я.Семчуку, які загинули під час бойових дій на Сході України. З Божим благословенням до всіх присутніх звернувся отець Орест Путько. Привітали зі святом курсантів та педагогів директор ліцею Микола Мартинюк, міський голова Зіновій Андрійович, голова Конгресу націоналістів України Левко Слюсар, представник райвійськкомату Василь Боднар та випускники ліцею. Особливо хвилюючим цей день був для першокурсників, які цього року поповнили лави студентів військо-спортивного ліцею. Це дуже відповідальна місія, адже сьогодні, як ніколи, важливим є посилення обороноздатності нашої держави. І саме Прикарпатський військово-спортивний ліцей є першою ланкою в освіті, де виховують майбутніх захисників України.

Share