В Надвірній пролунав останній дзвоник

 26 травня в усіх школах міста Надвірна пролунав останній дзвінок, сповіщаючи про початок чудової пори для школярів – літніх канікул. Цей день завжди  урочистий і хвилюючий, особливо для випускників, адже шкільний дзвінок для них лунає справді востаннє. Попереду – нові звершення, досягнення та самостійне доросле життя.  Цього дня керівники міста та району розділили радість свята з випускниками, учнями та педагогами шкіл і ліцеїв міста.

У Надвірнянській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 свято розпочалось урочистим винесенням Державного Прапора під звучання Державного Гімну України. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв України.

Отець Андрій Василів поблагословив всіх учасників святкового дійства. Зі святом Останнього дзвоника всіх присутніх привітав і міський голова Зіновій Андрійович, який  подякував за щоденну сумлінну працю учителям, які не тільки щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави. Міський голова побажав учням гарно відпочити,  набратися яскравих незабутніх вражень та сил перед початком  нового етапу навчання, а всім випускникам – впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети,  невичерпного завзяття і здійснення усіх задумів.

 

Директор школи Петро Маланюк вручив грамоти та дипломи переможцям районних, обласних олімпіад та конкурсів, спортивних змагань.  

Останній дзвінок лунав сьогодні не тільки в школах, а й ліцеях міста, зокрема в Прикарпатському військо-спортивному ліцеї. Заходи розпочались з урочистого виконання Державного Гімну України. Вихованці ліцею поклали квіти до меморіальних знаків першого директора і співзасновника ліцею О.М.Дичковського та випускників ліцею капітану С.С.Воробцю та В.Я.Семчуку, які загинули під час бойових дій на Сході України. Привітати випускників, курсантів та викладачів ліцею завітали міський голова Зіновій Андрійович та голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак, які в своїх виступах бажали мирного неба, міцного здоров’я, успіхів,  невичерпних творчих сил та натхнення, а випускникам – гордо нести звання курсанта Прикарпатського військо-спортивного ліцею, буди справжніми патріотами своєї держави та творити нову величну історію України.

Випускники ліцею вручили своїм педагогам незабудки, а восьмикласники своїм старшим друзям – «Пам’ятні листи». Отець Роман та отець Любомир поблагословили всіх присутніх на святі Останнього дзвоника. Директор ліцею полковник  Микола Мартинюк  вручив грамоти та дипломи переможцям олімпіад та конкурсів. Міський голова Зіновій Андрійович та голова Надвірнянської районної ради Іван Гурмак нагородили грамотами та перехідними кубками переможців спартакіади з військово-спортивних змагань. Після вручення нагород і цінних подарунків відбулась передача ліцейного прапора, прощання з ним та проходження випускників урочистим маршем.

Share