Європейці приїхали на Прикарпаття у пошуках безпечного туризму

Протягом кількох днів на Івано-Франківщині гостювала делегація із 17 польських журналістів асоціації «Глобтротер» і представників туристичного бізнесу. Вони приїхали, аби на власні очі переконатися, що Прикарпаття і нині, незважаючи на бойові дії на сході України, залишається безпечним і привабливим для туризму регіоном.

На жаль, більшість європейців не дуже хоче розбиратись у відстанях, регіональних чи ментальних нюансах. Їх не переконує той факт, що, наприклад, від Франківська до Берліна (1067 км) навіть ближче, ніж до Донецька (1180 км).

 

Для них усе просто — Україна перебуває у стані війни, тож їхати туди небезпечно. «Наразі багато поляків бояться їхати в Україну, — каже Валдемар Лавецкі, представник варшавського туристичного бюро «Bezkresy». — Тому наша група поставила собі за мету відвідати Україну, аби потім розповісти полякам, що сюди можна й варто приїжджати. Що в Західній Україні безпечно, жодних проблем немає. Я вважаю, поляки мають це знати».

Перед Івано-Франківськом, де гостей приймали турфірма і готель «Надія», делегація побувала у Трускавці та Дрогобичі. На Прикарпатті поляки з’їздили також у Коломию, Косів, Яремче, відвідали резиденцію «Синьогора» в Гуті. Відзняті матеріали вони використають для промоції Івано-Франківщини в Польщі.

Share