В Івано-Франківську планують відновити військовий госпіталь

У понеділок, 5 січня, в Івано-Франківську відбулося перше засідання новоствореного комітету, який допомагатиме сім’ям тих прикарпатців, які загинули або поранені в АТО, повідомляє Стик з посиланням на РадіоСвобода.

За словами Сергія Адамовича, заступника голови обласної держадміністрації, такий центр необхідний для того, щоб скоординувати діяльність лікувальних закладів, громадських, благодійних та волонтерських організацій, які наразі «працюють розрізнено».

Порушуватимуть питання про відновлення військового госпіталю в Івано-Франківську, який був закритий майже десять років тому. Також сформують списки постраждалих, соціальні паспорти родин військовослужбовців. Комітет дбатиме і про матеріальне забезпечення поранених під час лікування.

 

Співголовами комітету стали Сергій Адамович та народний депутат кількох скликань Зіновій Шкутяк. Його син Петро, депутат Івано-Франківської обласної ради, батько чотирьох дітей, воював добровольцем в батальйоні «Айдар», був поранений, зараз перебуває на лікуванні у Львові.

Share