В Івано-Франківську покажуть документальний фільм про "Іловайський котел"

http://www.blitz.if.ua/include/img/medium/384050158.jpg

 Документальний фільм військового репортера Руслана Ганущака покажуть в Івано-Франківську. Показ заплановано на 25 грудня о 15.20 в кінотеатрі «Люм’єр».

 Про це під час прес-конференції повідомив Руслан Ганущак, передає Бліц.

 «Фільм знятий ще в серпні під час «Іловайського котла». Ми не для слави його зробили, а для того  щоб його більше побачили. Про цю подію потрібно не просто показати, а про неї кричати. Нам потрібно не програвати інформаційну війну. Це хронологія подій, без закадрового голосу з коментарями очевидців та командира. Ми не показували його раніше, щоб е зашкодити людям, які були у полоні після цих подій», - пояснює автор фільму.

 Перша презентація відбулася в Нью-Йорку разом з презентацією Людмили Філіпович, яка презентувала книгу про Майдан.

 

 «Йде справжня війна. Цим фільмом я хотів показати, як себе почуває людина перебуваючи у таких умовах. Кожен має робити те що він вміє найкраще роботи. Так от і я, адже я не професійний військовий, а журналіст», - сказав Ганущак.

 За словами громадського активіста волонтера Сергія Сивачука, на основі такої хроніки ми зможемо судити про події об’єктивно.

 «Хоч це трохи й запізніло, але ми самі зможемо зробити висновки не слухаючи ні провладних ні проросійських коментарів», - сказав Сивачук.

 Як пояснює автор, фільм розповідає всього про два дні 20 і 21 серпня.

 «Це був третій чи четвертий день в АТО. Нас по тривозі підіймають і ми в складі військової колони їдемо. Йдемо не знаючи куди. Ми з третього разу потрапили в Іловайськ, як виявилося згодом. Я довгий час не міг попасти на передову, лише на наступний день. Показао все – бої, коментарі тощо», - каже Ганущак.

 Також фільм автор  присвятив двом загиблим побратимам з полку «Азов» - «Хомі» і «Аксьону», хлопцям 18 і 20 років, які загинули під час цих подій.

Share