ІВАНО-ФРАНКІВСЬК ДОЛУЧИТЬСЯ ДО ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Івано-Франківськ долучиться до Всеукраїнського Фестивалю Святого Миколая. Він відбуватиметься 19 грудня у столиці. Мета заходу – піднесення дитячої творчості та розвиток талантів дітей України.

 Торік до Фестивалю приєдналося понад 20 областей України. Цього року Фестиваль Святого Миколая об’єднав низку новорічних заходів, серед яких офіційне відкриття Резиденції Святого Миколая. Тут буде понад 10 музеїв, де представлять найкращі вишиванки та писанки країни, передає Вежа.

 Серед святкувань – відкриття Головної Ялинки столиці, Її Києву подарував Івано-Франківськ. “Зелена красуня” висотою 24 метри засвітиться ілюмінацією одночасно із іванофранківською ялинкою.

 До речі, новорічну красуню встановлять не на Майдані Незалежності, а на Софіївській площі. Різдвяно -новорічні дійства відбуватимуться щодня. Це і Забіг святих Миколаїв, і “Уроки добра” для школярів віком від 9 до 12 років, і “Країна мрій”. Планує Івано-Франківськ провести святковий телеміст зі столицею. На все про все в грошовому еквіваленті – понад 5 з половиною мільйонів гривень.

Share