В Івано-Франківську хочуть по-рейдерськи захопити останній державний військовий завод

https://pp.vk.me/c616421/v616421767/d01b/YZ5azaAVGXM.jpg

В Івано-Франківську працівники 63-го котельнозварювального заводу прийшли під стіни ОДА вимагати у влади захисту від, на їх думку, намагань рейдерського захоплення підприємства.

 На заводі працює 150 чоловік. Він здатен випускати продукції на 1 млн. грн в місяць. Завод є оборонним. І увага до нього мала б бути особливою, зважаючи на фактичний стан війни, в якому перебуває Україна. Проте на керівництво розпочався шалений тиск, з метою розвалити підприємство - переконані мітингуувальники. Наразі, державне підприємство знаходиться в стадії санації.

 Працівники кажуть, що керівництвом давно розроблений план виходу із санації для відновлення фінансово-економічної діяльності, але певні структури цей процес гальмують. Крім того відчувається неприхований тиск Прокуратури Івано-Франківської області на керівництво підприємства. 

 За словами головного інженера заводу Олексія Кудрявцева, лише за останній місяць на підприємстві було 14 перевірок.

 

 "Комусь дуже хочеться, щоб завод не працював. Щоб трудовий колектив не отримував зарплату. Ми хочемо донести свою думку до керівництва краю. Завод завжди допомагав нашій області. Були випадки, коли в тяжку хвилину ми ремонтували газогони, водогони, - розповідає Олексій Кудрявцев. - Це державне підприємство, яке знаходиться у стані санації, для відновелення своєї фінансово-економічної діяльності. Розроблений чіткий план. Зараз іде штучне стримування плану санації. Фактично, питання стоїть про життєздатність заводу. Щоб він не перейшов у чужі руки", - наголошує

 До працівників підприємства вийшов голова облдержадміністрації Андрій Троценко.

 На запитання журналістів про те, що існує кулуарна інформація про те, що заводом зацікавилася певна політична сила, "ласа до землі", - адже територія заводу - це чи не остання велика земельна ділянка відносно близька до центру міста, голова ОДА підтвердив, що така інформація є. 

"Мені зараз важко сказати чи це рейдерське захоплення. В мене є інформація, що цей шмат землі є досить цікавий... Ми не можемо допустити, щоб це підприємство припинило своє існування. Певні сили намагаються зробити все для того, щоб зупинити діяльність заводу. Хочуть перетворити підприємство в груду металолому, щоб його потім його продати", - сказав голова ОДА.

 А. Троценко пообіцяв не допустити жодну силу, яке б політичне забарвлення вона не мала, щоб останнє держпідприємство на території області було розграбовано.

 "Це підприємство повинно запрацювати і воно запрацює. Люди мають в такий час попередні замовлення і вони повинні працювати", - наголосив очільник Прикарпаття і запросив працівників заводу до свого кабінету "шукати виходу із ситуації". Пише "Фіртка"

Share