Студенти Прикарпатського університету дебатували з кандидатами у депутати до ВРУ від Івано-Франківська (фоторепортаж)

15 травня у стінах Прикарпатського університету імені Стефаника  у Івано-Франківську відбулась зустріч студентів вузу з кандидатами у  депутати до ВРУ від Івано-Франківська по 83-му виборчому окрузі. У зустрічі взяло участь 9-ть кандидатів. На зустрічі з невідомих причин не було кандидатів О.Шевченка та В.Поповича , а також М.Петруняка як повідомила його довірена особа кандидат перебуває у відряджені в Іспанії і проводить переговори щодо залучення інвестицій на  Прикарпаття.

 


Не обійшлося  без курйозів кандидат у нардепи Коцаба запізнився на зустріч і одразу всю вину за спізнення переклав на міського голову В. Анушкевичуса мовляв той місто залишив без доріг всі зрозуміли, що кандидат заблудився на бездоріжжі.

В цілому кандидати розповіли про себе, а також задали запитання одні одним. Найбільша увага студентів була прикута до кандидатів молодої генерації до них було найбільше запитань. Послухавши усіх  кандидатів у пересічного виборця могло скластись враження, що ніхто з присутніх кандидатів не відповідає критеріям представляти Івано-Франківськ в Українському парламенті.
В.Кисілевський

Share