Про Надвірнянське СБУ і «зелених чоловічків» повідомляє на своїй сторінці у Facebook А.Карманський

 Депутат Надвірнянської районної ради Андрій Карманський на своїй сторінці у Facebook повідомив про Надвірнянське СБУ і «зелених чоловічків».


Був минулого вівторка на Прикарпатті, приїхав на день депутата і бюджетну комісію, членом якої маю честь бути. І от під час дня депутата телефонує мені начальник районної СБУ і каже, що щойно в лісі біля мого рідного села бачили групу з 20 озброєних людей у камуфляжах. Попросив спитати чи ніхто з моїх знайомих їх не бачив, бо треба визначити їх точне місце розташування і оцінити рівень загрози. А інформацію про цю групу вони отримали від водія, який їхав по сільській дорозі і побачивши підозрілу групу одразу зателефонував куди слід.

Оскільки жодної інформації я не мав, то почав активно розсилати смс сільській еліті: вчителям, директору школи, священику, війту. Крім того надіслав смс і своїм родичам, щоб вони виїхали у зону ймовірного перебування «колорадських жуків». І на останок розмістив повідомлення в групі рідного села в соціальній мережі(при населенні села 1560 осіб у групі є 325 учасників і таке охоплення можна вважати вкрай серйозним .

На щастя, через 40 хвилин мені знову зателефонував начальник спецслужби і сказав «Відбій!». Виявляється то вчитель військової підготовки з сусіднього села проводив для учнів збори на природі.

В той момент я зрозумів, що я гордий за своє рідне Надвірнянське СБУ, яке за 40 хвилин не тільки виявило, але й ліквідувало «потенційну загрозу».

В результаті цієї спецоперації "постраждав" начальник районного відділу освіти, який тепер зобов’язаний завчасно повідомляти СБУ про всі подібні заходи.


www.facebook.com/andriy.karmanskyy?fref=nf

Share