На Прикарпатті утворено 7 окружних виборчих комісій (повні списки)

На Прикарпатті утворено 7 окружних виборчих комісій. Відповідне рішення прийняла ЦВК на своєму засіданні 14 квітня 2014 року відповідно до Постанови № 268 «Про утворення окружних виборчих комісій з виборів Президента України на позачергових виборах Президента України 25 травня 2014 року».

 Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №84 (місто Івано-Франківськ (з населеними пунктами Івано-Франківської міської ради)

 

Голова комісії – Ящишин Тетяна Іванівна, 1962 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В.

Заступник голови комісії – Хромей Богдан Васильович, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С.

Секретар комісії – Попадинець Леся Петрівна, 1981 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.

Члени комісії: Бандура Володимир Олексійович, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Джус Олександр Ярославович, 1989 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П. Іванов Євген Миколайович, 1962 року народження – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М. Калайда Микола Олександрович, 1975 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. Кричун Василь Федорович, 1947 року народження – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. Лисюк Анастасія Василівна, 1995 року народження – від кандидата на пост Президента України Саранова В.Г. Лужецький Микола Васильович, 1992 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. Петряніна Світлана Олександрівна, 1970 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р. Продан Маріанна Василівна, 1971 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. Сабов Михайло Васильович, 1947 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. Стасишин Іван Васильович, 1956 року народження – від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л. Фафлей Віктор Федорович, 1957 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І. Фефер Ісаак Григорович, 1950 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. Хитра Олена Вікторівна, 1953 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М. Цимбалюк Світлана Ярославівна, 1981 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. Чекайло Василь Михайлович, 1971 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н.

 

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №85 (Городенківський, Тисменицький, Тлумацький райони)

Голова комісії – Круховський Михайло Петрович, 1983 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М.

Заступник голови комісії – Пташник Алла Юріївна, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р.

Секретар комісії – Ціник Галина Дем’янівна, 1962 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В.

Члени комісії: Бачинська Ольга Володимирівна, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н. Волошин Сергій Олександрович, 1995 року народження – від кандидата на пост Президента України Саранова В.Г. Кашуба Леся Богданівна, 1973 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. Когутяк Ярослав Євстахович, 1967 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. Лазоришин Богдан Іванович, 1962 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г. Мартинюк Вячеслав Степанович, 1965 року народження – від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Назаркевич Микола Володимирович, 1989 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. Онищук Ярослав Петрович, 1954 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. Панчак Ярослав Михайлович, 1958 року народження – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. Семеняк Володимир Васильович, 1948 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І. Стринаглюк Галина Василівна, 1977 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. Тихоліз Тетяна Іванівна, 1955 року народження – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. Требін Михайло Андрійович, 1989 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П. Цицик Семен Васильович, 1968 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. Юрів Галина Богданівна, 1963 року народження – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М. Яцюк Ярослава Михайлівна, 1960 року народження – від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л.

 

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №86 (міста Бурштин, Калуш, Галицький, Калуський, Рогатинський райони)

Голова комісії – Чернега Наталія Сергіївна, 1990 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П.

Заступник голови комісії – Сімка Орест Іванович, 1967 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н.

Секретар комісії – Жук Ілля Юрійович, 1994 року народження – від кандидата на пост Президента України Саранова В.Г.

Члени комісії: Вельдяскіна Людмила Михайлівна, 1950 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р. Воробець Богдан Степанович, 1985 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. Гринишин Ольга Олександрівна, 1961 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. Дрогомирецький Олег Петрович, 1961 року народження – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. Зіник Любов Богданівна, 1965 року народження – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. Коваль Олександр Михайлович, 1977 року народження – від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Личук Святослав Володимирович, 1989 року народження – від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л. Лозинський Василь Михайлович, 1982 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. Лунів Наталія Олексіївна, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г. Мєзєнцева Людмила Леонідівна, 1945 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. Мостова Наталія Іванівна, 1954 року народження – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М. Пукій Марія Миколаївна, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. Сенчишин Оксана Мирославівна, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. Смолянський Анатолій Кирилович, 1956 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М. Тимчишин Тамара Орестівна, 1975 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. Черпак Василь Миколайович, 1956 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І. Шульган Володимир Володимирович, 1985 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

 

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №87 (Богородчанський, Долинський, Рожнятівський райони; місто Болехів (з населеними пунктами Болехівської міської ради)

Голова комісії – Кобзар Лілія Іванівна, 1973 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

Заступник голови комісії – Керніцька Романія Василівна, 1972 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я.

Секретар комісії – Креховецька Марія Йосипівна, 1949 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І.

Члени комісії: Балацька Ольга Іванівна, 1962 року народження – від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Бібик Дарія Андріївна, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. Білоусов Євгеній Олексійович, 1955 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П. Горбань Олександр Петрович, 1978 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. Гузь Володимир Сергійович, 1987 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. Довганич Олена Борисівна, 1962 року народження – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. Крапцова Любов Іванівна, 1949 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М. Максумова Анастасія Сергіївна, 1987 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р. Оленин Валерій Іванович, 1968 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г. Пікож Володимир Вікторович, 1980 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. Пожар Олександр Борисович, 1962 року народження – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М. Свирида Галина Юріївна, 1958 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. Скубач Галина Борисівна, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. Торговецький Анатолій Дмитрович, 1973 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н. Цебряк Ганна Василівна, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. Шаповаленко Валерій Васильович, 1969 року народження – від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л.

 

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №88 (Верховинський, Надвірнянський райони; місто Яремче (з населеними пунктами Яремчанської міської ради)

Голова комісії – Коновалов Юрій Васильович, 1958 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р.

Заступник голови комісії – Боднарук Іван Миколайович, 1980 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю.

Секретар комісії – Максимів Ярослав Миколайович, 1958 року народження – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М.

Члени комісії: Андрусяк Богдан Михайлович, 1949 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. Білоус Василь Михайлович, 1986 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. Бурма Людмила Володимирівна, 1948 року народження – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. Вуйцік Надія Романівна, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. Голіней Дарія Василівна, 1952 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н. Гузійчук Ігор Олександрович, 1984 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. Коцько Наталія Федорівна, 1953 року народження – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. Ланіна Марина Василівна, 1973 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. Лесюк Ярослав Юрійович, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І. Медвідь Мирослав Степанович, 1976 року народження – від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Пастернак Юрій Богданович, 1983 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. Подоляк Руслан Олександрович, 1983 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г. Пристай Роман Панасович, 1951 року народження – від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л. Томашук Ірина Іванівна, 1968 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П. Цалин Христина Валеріївна, 1984 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З.

 

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №89 (Коломийський район; місто Коломия)

Голова комісії – Ішин Леся Федорівна, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Заступник голови комісії – Заліщикер Яків Лукич, 1953 року народження – від кандидата на пост Президента України Рабіновича В.З. Секретар комісії – Филипів Світлана Миколаївна, 1966 року народження – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. Члени комісії: Білоус Галина Петрівна, 1963 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С. Боднар Марія Михайлівна, 1969 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А. Бойцан Лариса Василівна, 1965 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І. Войцехівський Володимир Романович, 1961 року народження – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. Гриб Олександра Володимирівна, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. Довбиш Ігор Миколайович, 1984 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. Кіндрат Олексій Михайлович, 1955 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г. Козлан Роман Михайлович, 1949 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. Мельник Вячеслав Петрович, 1969 року народження – від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л. Мельник Роман Дмитрович, 1982 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П. Резнік Дана Андріївна, 1949 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н. Романиця Володимир Васильович, 1983 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. Слободян Сергій Семенович, 1949 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М. Стрижековська Ганна Федорівна, 1954 року народження – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М. Чігіна Наталія Владиславівна, 1988 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О.

 

Окружна виборча комісія з виборів Президента України територіального виборчого округу №90 (Косівський, Снятинський райони)

Голова комісії – Чернецька Марія Миколаївна, 1977 року народження – від кандидата на пост Президента України Бойка Ю.А.

Заступник голови комісії – Стельмащук Олена Василівна, 1949 року народження – від кандидата на пост Президента України Тігіпка С.Л.

Секретар комісії – Гунько Микола Іванович, 1957 року народження – від кандидата на пост Президента України Маломужа М.Г.

Члени комісії: Ахтемійчук Ігор Теодорович, 1951 року народження – від кандидата на пост Президента України Яроша Д.А. Боднарук Йосип Йосипович, 1960 року народження – від кандидата на пост Президента України Цушка В.П. Бордун Марія Мирославівна, 1964 року народження – від кандидата на пост Президента України Королевської Н.Ю. Годованець Андрій Григорович, 1959 року народження – від кандидата на пост Президента України Шкіряка З.Н. Гончарик Романа Яремівна, 1964 року народження – від кандидата на пост Президента України Богомолець О.В. Ілюк Михайло Михайлович, 1955 року народження – від кандидата на пост Президента України Добкіна М.М. Кованцев Олександр Іванович, 1941 року народження – від кандидата на пост Президента України Симоненка П.М. Корж Ярослава Василівна, 1955 року народження – від кандидата на пост Президента України Куйбіди В.С. Маловацький Олексій Володимирович, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Порошенка П.О. Савіцький Василь Григорович, 1974 року народження – від кандидата на пост Президента України Тимошенко Ю.В. Фадяш Олена Каролівна, 1971 року народження – від кандидата на пост Президента України Клименка О.І. Федусів Андрій Ярославович, 1986 року народження – від кандидата на пост Президента України Тягнибока О.Я. Шаповалов Сергій Михайлович, 1953 року народження – від кандидата на пост Президента України Кузьміна Р.Р. Юращук Ярослав Ярославович, 1979 року народження – від кандидата на пост Президента України Ляшка О.В. Якимець Ігор Степанович, 1967 року народження – від кандидата на пост Президента України Гриценка А.С.
Share