На Прикарпатті працівники ДАІ затримали два нелегальних автомобілі

Днями водія автомобіля «БМВ-525» інспектори Калуського взводу роти ДПС ДАІ зупинили за порушення Правил дорожнього руху в місті Долина.

 При перевірці документів інспектор запідозрив, що свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу містить ознаки підробки. При огляді автомобіля номер кузова не співпадав із записами в свідоцтві про реєстрацію, а при проведенні перевірки по базі даних «Автомобіль», було виявлено що за вказаним номером кузова в даній базі автомобіль не числиться.

 

 Дізнавшись про нелегальність придбаної автівки, яку купив всього десять днів тому власник, 20-річний житель Рівненщини був шокований, тому нічого не зміг пояснити. Його помилка в тому, що коли купляв автомобіль на авторинку в невідомих осіб, не звернувся до Державтоінспекції, щоб перевірити законність придбання покупки, інформує прес-служба обласного УМВС.

 Уже наступного дня цими ж інспекторами у м.Калуш було виявлено автомобіль «Ауді-6» під керуванням 23- річного калушанина який, рухаючись на такій же автівці, номери агрегатів якої не відповідали записам в реєстраційних документах, ще й здійснював пасажирські перевезення.

 Однак, той факт, що автомобіль незаконно придбаний для нього очевидно не було новиною, оскільки він довго сперечався з інспекторами і придумував безліч причин, щоб не надати документи для перевірки, тому стосовно водія було складено і адміністративний прокол за невиконання законних вимог працівників міліції.

 На разі автомобілі поміщені на спеціальний майданчик для тимчасово затриманих транспортних засобів, з даного приводу проводяться слідчі дії  - інформує "Фіртка".

Share