ЄВРОМАЙДАН ПЕРЕТВОРИТЬСЯ НА ПОЗАПАРТІЙНИЙ ГРОМАДСЬКИЙ РУХ З МІЛЬЙОНАМИ ЧЛЕНІВ

Опозиція закликає створити всезагальний громадський рух з мільйонами членів, який має бути орієнтований та довготривалу боротьбу за зміну системи. Однак Рух не може бути утворенням партійних структур.

 Про це у своєму блозі на Українській правді заявив громадський активіст Ігор Луценко, пише УП.

 "Позиція команди Громадського сектору Євромайдану - кінцева мета Майдану – це зміна не тільки прізвищ, а й системи, усунення Януковича від влади та низка інших змін, які творитимуть нову систему", - підкреслив він.

 

 Такими змінами мають стати реальне місцеве самоврядування та децентралізація фінансів, незалежне правосуддя, реформована міліція та інші.

 Окрім того, один з принципів, на яких має базуватися створення громадського руху  - висунення рухом єдиного кандидата у президенти, який візьме зобов'язання підписати угоду про асоціацію з ЄС та реалізувати конкретну програму зміни системи.

 "Рух має бути орієнтований та довготривалу боротьбу за зміну системи з чіткими діями протягом 2015 року: розгортання боротьби проти системи у кожному селі, місті та області, захист можливості вільного вибору у 2015 році, правозахист від репресій влади та самозахист учасників руху", - йдеться у заяві представників Громадського сектору Євромайдану.

 Як зазначив Луценко, структура управління громадським рухом "має відповідати настроям в суспільстві, зокрема тому, що громадськості довіряє більше людей, ніж політичним партіям".

 "Рух не може бути утворенням партійних структур, а правилами руху має бути повна доступність фінансової звітності та інші атрибути прозорого управління. На таких засадах Громадський сектор готовий приєднатися до такого широкого руху",  - зазначив Луценко.

 Раніше в ході свого виступу зі сцени Євромайдану лідер ВО Свобода Олег Тягнибок заявив: "Ми оголошуємо про створення всенародного громадського руху "Народне об'єднання Майдан".

 

Share