Яремче знову на зв'язку. Депутати відмінили попереднє рішення про припинення роботи базових станцій мобільних операторів

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q71/s720x720/602117_591379040897926_1313286150_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Яремчі завершилися чергові громадські слухання щодо ситуації із мобільним зв'язком. Слухання визвали небувалий ажіотаж, як серед мешканців міста так і журналістів. Зустріч тривала 2,5 години і завершилася позачерговим засіданням сесії Яремчанської міської ради.

 

 Благо, депутатський кворум дозволяв це зробити, адже в залі були присутніми 26 депутатів.

 Отож, депутати одноголосно проголосували "за" призупинення дії власного рішення від 26 вересня 2013, яке, власне, забороняло функціонування мобільних веж біля Яремчанської ЦМЛ.

 Міські обранці зобов'язали мобільних операторів відновити стільниковий зв'язок і упродовж півроку знайти інші ділянки та перенести туди вежі. Обрати альтенативні ділянки повинні представники компаній, що надають послуги мобільного зв'язку разом із депутатами міської ради та представниками громадськості.

 Таке рішення, здається, задовольнили всі сторони конфлікту, адже підсумки голосування зустріли в залі оплесками.

 Нагадаємо, на території Яремчанської центральної міської  лікарні у 2005 і 2006 роках було встановлено дві базові станції мобільного зв’язку «МТС Україна» і «Київстар Дж.Ес.Ем.». Вони знаходяться поруч одна з одною і мають на свої щоглах 12 антен: «МТС» - чотири антени і «Київстар» - вісім. 26 вересня Яремчанська міська рада прийняла рішення розірвати договори із операторами мобільного зв’язку та припинити роботу даних базових станцій.

Share