Товариство “Агапе” відсвяткувало 20-літній ювілей (Фото)

28 червня у місті Надвірна пройшли урочисті заходи з нагоди 20-ліття діяльності молодіжної християнської спільноти "Агапе" на Надвірнянщині. Подячну Архієрейську Божественну Літургію очолив адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії Преосвященний владика Василь (Івасюк). У дверей храму Чесного і Животворящого Хреста єпископа вітала громада на чолі з деканом Надвірнянським о. Ігорем Шліхуткою. Владиці Василію співслужили: протосинкел о. м. Василь Мельничук, синкел о. Петро Семенич, віце-канцлер о. Олександр Селезінка, голова товариства "Агапе" о. Роман Григораш та близько десяти священиків Надвірнянського і Пнівського деканатів.

 

У своїй проповіді владика Василій приділив увагу значенню слова "любов" у житті кожної людини, бо, як зазначив єпископ, "дуже важко дати визначення цьому слову, бо кожний розуміє його по-своєму".

"Важливо повернутися до моменту творіння людини щоб розмірковувати про джерело любові та звідки вона походить: "І сказав Бог: Створімо людину за образом Нашим, за подобою Нашою, і хай панують..."(Бут. 1, 26). Ми здатні любити, тому що ми є образ і подоба Бога, а "Бог є любов" (1 Ів. 4, 8). Наша потреба в любові і потреба любити інших є закладені у нас, незважаючи на те, що всі ці бажання сильно спотворені гріхом. Ще в раю люди зіпсували образ і подобу Божу. Наполегливість Бога притягнути до Себе людей настільки сильна, що захоплює всіх. Адже скільки болю приносила зрада людей, зрада Ізраїльського народу, коли вони залишали Бога і поклонялися своїм ідолам. "А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками" (Рм. 5, 8). Не потрібно ще якихось свідчень, щоб переконатися, що Божа любов є повна, досконала і жертвенна, якої слід нам вчитися", - повчав Архієрей.

По завершенні Літургії владика Василій привітав з 20-літнім ювілеєм товариство "Агапе": "Сьогодні Господь виливає любов на місто Надвірна через товариство "Агапе". Любити - це означає дарувати любов всім, хто її потребує". Також вітання єпископ склав на адресу о. Романа Григораша з нагоди 40-ліття від Дня народження, та побажав плідної праці.

Урочистості продовжилися в районному будинку культури духовним концертом та виставкою ікон, де подячними грамотами з нагоди свята Преосвященний владика нагородив голову та активних членів товариства.

На закінчення о. Роман Григораш висловив слова подяки Архієрею за пастирське благословення, а також всім, хто розділив радість ювілейних урочистостей.

Джерело: Прес-служба єпархії

Share