На Яремчанщині обговорили новації застосування РРО

Днями у приміщенні ДПІ у м.Яремчі було проведено семінар стосовно актуальних питань щодо запровадження електронної контрольної стрічки до реєстраторів розрахункових операцій. Гостями такої зустрічі були начальник відділу моніторингу грошових операцій ДПС в Івано-Франківській області Кравець Ігор Васильович та представник сервісного центру Попель Володимир Михайлович.

 Ігор Васильович повідомив присутніх про переваги запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі. Серед них він назвав заощадження часу, зменшення витрат на утримання касової техніки, оскільки зникне необхідність друкувати паперові контрольні стрічки. Крім цього, реєстратори розрахункових операцій  з контрольною стрічкою в електронному вигляді дозволять проводити безготівкові операції.  
Не менш важливим моментом використання електронної контрольної стрічки стане значне скорочення перевірок платників податків органами податкової служби.
Начальник відділу у своєму виступі додав, що з 1 липня 2013 року до суб’єктів господарювання, що не виконають вимоги законодавства, почнуть застосовуватися штрафні санкції. Проте, за його словами, підприємці ще мають час для переобладнання вже існуючих касових апаратів відповідними модемами для передачі даних або придбати нові.
З цією метою представник одного з сервісних центрів Володимир Васильович проінформував присутніх про ситуацію, яка склалася на ринку реєстраторів розрахункових операцій.  
 ДПІ в місті Яремче

Share