Роман Якубоський: "Виплата заробітної плати нижче мінімального рівня – це проблема не лише органів державної податкової служби, але й місцевих органів влади"

 

Ні – виплаті заробітної плати нижче мінімального розміру на Яремчанщині за таким розумінням днями в ДПІ у м.Яремчі відбулась зустріч начальника інспекції Р.Якубовського та заступника міського голови Н.Бандурки з представниками бізнесу Яремчанщини. Предметом зустрічі стала проблема виплати заробітної плати нижче законодавчо встановлено розміру.

 За словами очільника податкової інспекції заробітна плата є одним з важливих важелів соціального захисту працюючих. Рівень надходження податку на доходи фізичних осіб у місцевий бюджет знаходиться у прямій залежності від рівня нарахованої заробітної плати. Відповідно до цього, у 2012 році надходження склали 22105,8 тис. грн., що становить 67,5 відсотка від загальної суми надходжень податків і зборів до місцевих бюджетів.
«Виплата заробітної плати нижче мінімального рівня – це проблема не лише органів державної податкової служби, але й місцевих органів влади також. Саме тому необхідно спільними, скоординованими зусиллями здійснювати організацію заслуховувань на колегіальних засіданнях органів місцевого самоврядування керівників підприємств краю, які виплачують зарплату нижче мінімально встановленого законодавством рівня чи мають заборгованість з виплати зарплати; формувати активну громадську позицію населення щодо недопущення порушення законодавства у сфері виплати заробітної плати», - додав Роман Олексійович.

Share