Прикарпатські податківці проводитимуть електронні перевірки

Наразі відповідна ініціатива Міністерства доходів і зборів України обговорюється з бізнесовими структурами, яка дасть можливість скоротити податкові перевірки платників податків.

 

Водночас, кількість запланованих перевірок в області на ІІ квартал 2013 року уже скорочується на 53,8% (до 6-ти суб’єктів господарювання) у порівнянні з І кварталом поточного року.  
    За три місяці цього року податківці Івано-Франківщини провели 29 документальних планових перевірки підприємств, за результатами яких донараховано 9,6 млн.грн. Приміром в січні-березні 2012 року проведено 55 таких перевірок.
Скорочення кількості перевірок відбулось завдяки використанню ризикоорієнтованої системи, тобто під перевірки підпадає тільки «ризикова» категорія підприємств. Так само до їх зменшення призведе запровадження системи електронних дистанційних перевірок, а також через об’єднання податкового та митного аудиту. Дані новації дозволять бізнесу приділяти час та увагу своїй основній діяльності, а не спілкуванню з ревізорами.
    Ознайомитися з проектом наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття органом ДПС про проведення такої перевірки» можна на порталі www.sts.gov.ua за адресою http://www.sts.gov.ua/regulyatorna-politika-/regulyatorna-politika/2013-rik/91303.html.

                            ДПС в Івано-Франківській області

Share