Надвірна готується до загальноміської толоки (Фото)

Чисте довкілля  є запорукю гарного святкового настрою. Власне щоб у належному та охайному стані місто Надвірна зустріло  Великодні свята, виконавчий комітет Надвірнянської міської ради затвердив план заходів щодо проведення загальноміської толоки. Так четвертого квітня відбулось чергове засідання Надвірнянського міськвиконкому. Розпочав засідання Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович . У своїй доповіді міський голова поінформував членів місьвиконкому  про найболючіші проблеми міської господарки. Звісно найболючішою проблемою є стан доріг.


     
 "Є багато нарікань на критичний стан доріг, але хочу зауважити, що вони діляться на дороги національного, регіонального, обласного та вулиці місцевого значення. Останні перебувають на балансі міського комунального підприємства. Звісно, мешканцям міста немає різниці, хто за які дороги відповідає. Ми їх розуміємо. Більше того, міські дороги постійно ремонтують в межах коштів, які ми можемо витратити на їх належне утримання. Якщо відокремити форми власності, то утримання доріг комунальної форми власності, за які ми відповідаємо, полягає втому, що з допомогою депутатського корпусу міської ради визначена стратегія напрямків роботи комунального підприємства, яке відповідає за належний стан вулиць міста і згідно з графіком здійснює поточний та капітальний ремонт вулиць. Можу сказати, що якщо зробити якісний ремонт з дотриманням усіх технологічних процесів, то асфальтове покриття служитиме довгі роки" - зазначив Зіновій Андрійович.
Також  Зіновій Андрійович  торкнувся теми рекультивації  сміттєвого полігону в урочищі кар’єр, зазначивши , що у 2013 році це питання буде остаточно вирішене і полігон припинить своє функціонування.
  По першому питанню порядку денного , яке стосувалась благоустрою міста Надвірна та проведення загальноміської передсвяткової толоки доповідав заступник Надвірнянського міського голови  Василь Василенко. Він повідомив, що  
докладна інформація щодо заходів проведення загальноміської толоки буде опубліковано у спеціальному випуску екологічного вісника, який буде розповсюджено у вигляді  додатоку до районної газети Народна воля.  
 
                                                                 Всеволод Кисілевський,
                                                                                         West-info.if.ua

Share