Працівники виконавчого комітету Івано-Франківської міськради перерахують свій одноденний заробіток на дитячий хоспіс в Надвірній

Працівники Івано-Франківського міськвиконкому вирішили допомогти із збором коштів на дитячий хоспіс в Надвірній.Таку інформацію сьогодні на оперативній нараді озвучив міський голова обласного центру Прикарпаття Віктор Анушкевичус.

 

За його словами, відбулися профспілкові збори апарату виконавчого комітету міської ради і  було прийнято рішення перерахувати одноденну зарплату працівників на реконструкцію хоспісного відділення для дітей.

«Апарат виконавчого комітету прийняв рішення перерахувати одноденний заробіток на дитячий хоспіс», - розповів мер.

Разом із тим, Віктор Анушкевичус зазначив, що це абсолютно добровільне рішення кожного і нікого не будуть змушувати віддавати гроші. Однак, такі кроки, на думку мера, є свідченням морального розвитку суспільства і країни загалом.

Нагадаємо, минулого четверга в ефірі Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина» провели телемарафон «Жити і вірити» – для збору коштів на створення першого в Україні дитячого хоспісного відділення. Його мають намір відкрити на базі будинку дитини в Надвірній. Розрахований він буде на 15 дітей, які потребують постійної опіки.

Share