ЦОПП – якісний важіль співпраці між податківцями та платниками податків Яремчанщини

Як зазначила перший заступник начальника ДПІ у м. Яремчі Дарія Василівна Мироняк, податкова служба працює на налагодження партнерських відносин з бізнесом. Саме з цією метою і створений Центр обслуговування платників податків.

 

Платники податків найчастіше звертаються стосовно подання звітності, отримання довідок та консультацій щодо застосування норм податкового законодавства. Найбільша питома вага питань, що задавались, стосувалась сплати ресурсних платежів та місцевих податків і зборів, справляння податку на нерухомість. Також, платники податків звертались з питаннями щодо оподаткування доходів громадян, сплати ПДВ та податку на прибуток підприємств.   
 З початком кампанії декларування доходів фізичних осіб, отриманих ними у 2012 році у Центрі обслуговування платників податків щоденно надаються консультації та допомога в заповненні декларацій працівниками відділу оподаткування фізичних осіб. Адже за консультаціями досить часто звертаються  громадяни, які не провадять постійної підприємницької діяльності, а отримали майно у спадщину, отримали дохід від операцій з продажу об’єктів нерухомого та рухомого майна.
Також у Центрі обслуговування платників податків надаються консультації у телефонному режимі. З початку року подібних консультацій надано 26.
 «Формуванню позитивного іміджу ДПІ у м. Яремчі найбільшою мірою сприяє надання якісних та доступних консультацій усім охочим на те платникам податків», – підкреслила Дарія Василівна.

ДПС у м.Яремче

Share