Прикарпатський торгівець «секонд-хендом» ухилився від сплати 5 млн.грн. податків

На Івано-Франківщині податкові міліціонери виявили, що керівник одного з товариств ввозив з Європи вживаний одяг, який оформляв через фіктивні контракти з фірмами нерезидентами, зареєстрованими у Панамі та в США (штат Орегона). Підроблені документи дали можливість у два рази занизити вартість вживаного одягу при сплаті податків та митних платежів.


    За зазначеними матеріалами слідчим відділом ДПС в області зареєстроване кримінальне провадження, в ході якого з метою збору доказів та забезпечення відшкодування нанесених державі збитків проведено обшуки. В результаті яких виявлено банківські документи, первинну, бухгалтерську та податкову документацію, системні блоки персональних компютерів та жорсткі диски, на яких є скановані печатки та підписи фіктивних суб’єктів господарювання, банківські карти, чисті бланки з печатками, чекові книжки, чорнові записи, печатки та штампи підприємств, за допомогою яких здійснювалась конвертація грошових коштів. Також за результатами проведених обшуків вилучено готівкові кошти в сумі 750 тис.грн. та 5 тис. доларів США.
    Ухвалою Івано-Франківського міського суду накладено арешт на майно зазначеного товариства, а саме одяг бувший у використанні у кількості 255 тонн вартістю 1,7 млн.грн.  
     На даний час тривають слідчі дії.
                            
     За матеріалами Управління податкової міліції                           

 ДПС в Івано-Франківській області

Share