Податкова міліція вилучила з підпільного цеху 6,4 тис.пляшок алкогольних напоїв

В Івано-Франківську податківці виявили цех з незаконного виробництва горілки та коньяку, який організував 22-х річний місцевий мешканець, в гаражі приватного господарства. Податкові міліціонери вилучили 250 ящиків фальсифікованих алкогольних напоїв на суму 168,7 тис.грн., 720 літрів спирту на 21,6 тис.грн., обладнання, яке забезпечувало масове виробництво оковитої та 12,5 тис. підроблених марок акцизного податку. Загалом вартість предметів такої злочинної діяльності для виробництва спиртних напоїв складає понад 300 тис.грн.

 

Про добре налагоджене масштабне виробництво фальсифікованої підакцизної продукції свідчать також виявлені значні запаси пакувальної тари, зокрема корки та пристрої для закупорювання горілчаних та коньячних виробів, рулони поліетиленової плівки для упаковування ящиків з готовою алкогольною продукцією, промисловий клей для наклеювання етикеток та акцизних марок, пляшки для розливу картонні заготовки для упаковування продукції, спиртометри.

Наразі слідчим відділом ДПС в області зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.204 Кримінального кодексу України, згідно якого передбачено відповідальність у розмірі 170 тисяч гривень штрафу з конфіскацією незаконно виготовленої продукції та обладнання для її виробництва. На даний час триває досудове розслідування.

 

                                                        ДПС в Івано-Франківській області

Share