На Яремчанщині спільними силами борються з податковим боргом

 Днями Державною податковою інспекцією у м.Яремчі проведено засідання «круглого столу» разом із відділом державної виконавчої служби Яремчанського МУЮ при виконанні судових рішень про примусове стягнення податкового боргу.

 

В обговоренні питань брали участь начальник Яремчанського міського управління юстиції Гресько Михайло Іванович; начальник відділу Державної виконавчої служби у м. Яремче Маковійчук Олег Васильович, а також головний державний податковий інспектор з питань погашення податкового боргу Ковталюк Надія Миколаївна.

Розпочинаючи засідання, начальник ДПІ Роман Олексійович Якубовський акцентував увагу присутніх на практичних питаннях, які виникають у ДПІ при реалізації прав, визначених нормами Податкового кодексу України та наголосив на необхідності визначення єдиних підходів по застосуванню правових норм. Також ним було відмічено, що ДПС в Івано-Франківській області спільно з управлінням ДВС в Івано-Франківській області розроблено план організаційних заходів по взаємодії органів ДПС з відділами ДВС при виконанні судових рішень про примусове стягнення податкового боргу платників податків на 2013 рік.

В свою чергу Олег Васильович повідомив, що на виконанні у ДВС м. Яремче знаходиться 8 виконавчих листів по примусовому стягненню податкового боргу на загальну суму 320,3 тис. грн. та розповів про перспективи їх виконання.

В ході дискусії, сторони обмінялись думками та пропозиціями щодо співпраці та утвердили рішення про формування робочої групи з числа працівників ДВС та працівників податкової інспекції, а також затвердили графік спільних виїздів до боржників.

 ДПІ у м.Яремчі

Share