Понад сто священників взяли участь в чемпіонаті з лижного слалому на Буковелі

http://cs405623.userapi.com/v405623767/9e6b/2Er9HlId9z8.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 На гірськолижному курорті «Буковель» відбулись лижні змагання з гігант слалому для священиків і студентів навчальних закладів УГКЦ «Кубок Блаженного Йосафата Коциловського».Учасниками змагань стали близько сотні священиків та семінаристів, а також миряни Української греко-католицької церкви. Про це повідомляє прес-служба УКУ.

 Митрополит Івано-Франківський Володимир (Війтишин) під час нагородження призерів зазначив: «Сьогодні ми, люди, які працюємо в Церкві, мали можливість відчути себе спортсменами, що мають велику волю і бажання, практику і намагаються втілити їх в життя. Ви показали дуже добрі показники. Такий здоровий приклад ми повинні показувати іншим».

Один з ініціаторів змагань, владика Борис (Ґудзяк), який став срібним призером у категорії «Духовенство» поділився враженнями: «Годі було очікувати такої кількості учасників та ідеальної погоди. Ми всі у цьому бачимо, якого великого Бога маємо. Я впевнений, що ця традиція буде рости і розвиватися. Цей кубок, названий на честь, ім'я Блаженного Йосафата Коциловського. Єпископ Перемиський був дуже вимогливий у священичій дисципліні, але любив спорт. Сьогодні ми шукаємо нові категорії і стиль, щоб промовити до людей у ХХІ ст. Лижі – це один із засобів нашої євангелізації».

Призери лижних змагань «Кубок Блаженного Йосафата Коциловського» були визначені у таких категорія: Категорія «Священики до 40 років»: І – о. Микола Семенишин ІІ - о. Богдан Чеборак ІІІ – о. Софрон Зелінський Категорія «Священики після 40»: І – о. Тарас Шпех ІІ – владика Борис Ґудзяк ІІІ – о. Петро Глібчук Категорія «Семінаристи та студенти навчальних закладів УГКЦ» І Артемій Димид ІІ Василь Качмарський ІІІ Богдан Кліщ Категорія «Родини серед дорослих»: І Василь та Іван Качмарських ІІ Андрій та Оксана Стадницькі ІІІ Андрій Задільський та Лідія Афанасієва Категорія «Родини серед дорослих і дітей» І – Юстина та Марко Загаратовські ІІ – Петро і Ганна Дідула ІІІ Павло і Галина Дідули.

Share