Голова ДПС в Івано-Франківській області Віктор Рахміль зустрівся з підприємцями Яремчанщини (Фото)

Яремчанщина,  як  туристична столиця  Карпат  є візитівкою Івано-Франківщини  та впродовж останніх років  демонструє стійке зростання економіки , зокрема у туристичній галузі . Власне про партнерство підприємців та податківців йшла мова на зустрічі з головою ДПС в Івано-франківській області Віктором Рахмілем на Яремчанщині.

 

27 лютого в місті Яремче відбулась зустріч підприємців  Яремчанщини  з головою  Державної податкової служби в  Івано-Франківській області Віктором Рахмілем.  З огляду на те , що Яремчанщина  представляє в основному сферу туристичного бізнесу то увага приділялась саме питанням цієї галугзі. У зустрічі з головою податкової служби Івано-Франківської області Віктором Рахмілем брали участь  Яремчанський міський голова Василь Онутчак, представники органів місцевого самоврядування, підприємці Яремчанщини, місцеві податківці.

Обговорюючи питання сплати податків Яремчанський міський голова Василь Онутчак висловив свою стурбованісь щодо проблему наповнення місцевого бюджету підприємцями з інших регіонів, які сплачують податки за місцем реєстрації СПД, а не за місцем здійснення діяльності. Така ситуація не сприятливо позначається на поповнення місцевих бюджетів.

 У свою чергу Віктор Рахміль, вважає що потрібно створювати умови для підприємців на місцях. Також у розумінні голови податковою служби в Івано-Франківській області між податківцями та платниками податків повинна бути тісна співпраця.

 Підводячи підсумок зустрічі , можна сказати що підприємці залишились задоволеними спілкування і висловили думку , що такі заходи повинні проводились регулярно.

                                                                                                        Всеволод Кисілевський.

 

Share