Голова Надвірнянської РДА Юрій Касіянчук : « Які б не були проблеми, руки опускати не потрібно»

Минулої неділі в селі Гаврилівка Надвірнянського району відбувся схід селян , на якому був присутній голова Надвірнянської РДА Юрій Касіянчук ,а також  представники відділів Надвірнянської РДА та районні засоби масової інформації. Схід мешканців Гаврилівки відбувся у актовому залі Гаврилівської загальноосвітньої школи.  У заході взяли участь представники громади села та представники районної влади.Голова Надвірнянської РДА Юрій Касіянчук, був вражений доброзичливістю мешканців Гаврилівки про, що він зазначив у своєму звернені до громади села.


 На зібранні  сільський голова Роман  Даців прозвітував про свою діяльність на посаді, а також спільні з громадою досягненя . Також не залишив  без  уваги  проблемні питання  села, а їх чимало,  це і –  вуличне освітлення , незадовільне дорожнє покриття, вирубка лісу, ліквідація стихійних сміттєзвалищ та ряд інших болючих тем життя громади.  
  Однією з гострих проблем села є вирішення питання  впорядкування автоперевезень . Також мешканці Гаврилівки висловили стурбованість щодо вирубки лісу в околицях села та законність таких дій підприємців.
З цього приводу голова Надвірнянської РДА Юрій Касінчук , запевнив що візьме це питання на контроль.
Вислухавши всі думки , голова Надвірнянської РДА  Юрій Касіянчук запевнив громаду села у своїй підтримці, щодо спорудження басейну та допомозі у ремонті об’єктів культурного та медичного призначення.  
  Серед різного роду негараздів в селі є багато і позитивного, власне одним з таких яскравих прикладів є спорудження нової церкви , яку громада будує і надіється на допомогу влади та меценатів. Парох села Гаврилівка о.Роман Григораш розповівдаючи про будівництвонового храму наголосив, що діючій церкві вже 150 років і потреба в будівництві нової є нагальною.
Схід селян у Гаврилівці всіх присутніх утвердив у думці і переконанні, що робота влади і громади дасть результат  тільки  тоді і , коли буде  взаємозустрічний рух обидвох сторін, спільне розуміння і бажання розв`язати наявні проблеми. На думку голова Надвірнянської РДА Юрія Касіянчука які б не були проблеми руки опускати не потрібно , а разом спільними зусиллями вирішувати їх.
                                                                                       Всеволод Кисілевський

Share