В Івано-Франківську пікетували головне управління Держказначейства в області

http://cs405623.userapi.com/v405623767/97e7/4vZdC3iR98Y.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Івано-Франківську пікетували головне управління Держказначейства в області.

Близько сотні працівників комунальної сфери обласного центру та депутати від "Свободи", на чолі з нардепом Русланом Марцінківим провели сьогодні мітинг під будівлею Держказначейства.

Націоналісти вимагали припинити системне блокування урядом коштів місцевих бюджетів.

Люди тримали в руках плакати із написами "Наші діти також хочуть їсти", "Віддайте зароблені гроші", "Уряд Азарова у відставку", "Багаті жирують - бідні пікетують".

Як наголосив нардеп Руслан Марцінків, у 2012 році впродовж трьох останніх місяців не фінансувалися видатки на ЖКГ, транспорт, заробітню плату, капітальні ремонти. У зв'язку з цим місто зустріло новий рік зі значними боргами.

"Через такії дії Казначейства під загрозою зриву опинилися дитяче харчування, робота швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, житлово-комунальної сфери", - наголосив нардеп.

Близько 12.30 депутатів та журналістів запросили до кабінету начальника Держказначейства в області Віри Смачило.

За її словами, захищені статті, а це заробітні плати та інші першочергові видатки, на даний час в Івано-Франківську профінансовані у повному обсязі.

"Хай хоч хтось із людей, що зараз пікетують, прийдуть до мене і скажуть, що вони не отримують вчасно заробітну плату", - сказала Віра Смачило.

Щодо блокування рахунків, то Віра Смачило зазначила, що такі дії проводиться лише тоді, коли виявлене якесь порушення.

Share