Володимира Чернецького призначено начальником Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Івано-Франківській області

У відповідності до наказу Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Михайла Болотських від 15 лютого 2013 року № 43 полковника служби цивільного захисту Володимира Володимировича Чернецького призначено начальником Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області.

 

22  лютого очільника облуправління керівному складу рятувальників Івано-Франківщини представив перший заступник Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Леонідович Данилюк.

Сергій Леонідович висловив сподівання, що рятувальники Прикарпаття у складі новоствореної служби продовжать з гідністю виконувати свої обов'язки на найвищому професійному рівні.

У свою чергу Володимир Чернецький подякував за довіру і запевнив, що всі завдання щодо реалізації державної політики в сфері цивільного захисту, які стоять перед ним та колективом , будуть виконані.

Share