Івано-Франківську обласну федерацію з боротьби самбо очолив Олег Сало (фоторепортаж)

22 лютого у Надвірні відбулась звітновиборча конференція борців з самбо. У роботі конференції взяли участь представники різних рівнів влади Івано-Франківської області, а також голова Надвірнянської РДА Юрій Касіянчук, голова Надірнянської районної ради Василь Попович, голова Надвірнянської міської ради Зіновій Андрійович, депутати місцевих рад і звичайно спортивна еліта краю . На конференції було заслухано звіт про проведену роботу і здобутки спортсменів та обрано нового президента Івано-Франківської обласної федерації  з боротьби самбо, ним став  генерал-майор міліції Сало Олег  Михайлович, начальник УМВС України в Івано-Франківській області .

 

Треба зауважити, що Олег Михайлович має досвід керівництва федерацією самбо, адже він був президентом федерації самбо на Рівенщені.

Біографічна довідка.

Олег Михайлович Сало народився 1 квітня 1968 року в місті Нестерова, Львівськоїобласті. Українець.
Олег Сало закінчив Дублянська аграрну Академію, Львівський регіональний Інституту державного управління та Національну Академію держуправління при Президентові України.
 З 1975 по 1985 рік Олег Сало навчався в Лавріковской середній школі.  З 1986 по 1988 рік Олег Сало проходив службу в Армії.
Після служби в Армії, починаючи з 1988 року Олег Сало, вступив на службу інспектором ДПС ДАІ Управління МВС України у Львівській області.
З 1995 року Олег Сало переведений на посаду державтоінспекторів в МРЕВ ДАІ Управління РВВС України в Львівській області. У тому ж, 1995 році Олег Сало призначений на посаду начальника відділення районного реєстраційно-екзаменаційного ДАІ Управління МВС України в м. Жовква, Львівської області.
У 1998 році Олег Сало призначений начальником відділу МРЕ ДАІ Управління МВС України Львівської області.
З 2000 року Олег Сало призначений начальником Управління ДАІ Управління МВС України Львівської області.
З квітня 2003 року Олег Сало - заступник начальника з громадської безпеки, начальник УМВСУ на Львівській залізниці.
З грудня 2003 по січень 2005 року Олег Сало обіймав посаду начальника УМВС у Львівській області. Радник міністра внутрішніх справ України у Західному регіоні. У 2011 році - начальник ГУ МВС у Рівненській області. Генерал-майор міліції. З 2012 року начальник
  управління МВС в Івано-Франківській області .

                                                                                                           Ніколь Вайт,

                                                                                                          West-info.if.ua  

Share