Прикарпатський журналіст Руслан Коцаба вимагає у прокуратури звільнення зі служби у податкових органах Василя Строїча

Журналіст Руслан Коцаба звернеться до обласної прокуратури з вимогою вжити заходів щодо звільнення зі служби у податкових органах Василя Строїча, з яким він нещодавно мав судову "тяганину".

 

Про це журналіст повідомив у соціальній мережі Facebook.

З його слів, за наявною у нього інформацією, не зважаючи на той факт, що рішення Івано-Франківського міського суду про відмову В.Строїчу у задоволення позову до Р.Коцаби щодо оприлюднення нібито недостовірної інформації, яке фактично підтверджує факт незаконного перебування податківця на посаді, вже десять днів, як вступило у законну силу, В.Строїч і надалі перебуває у лавах українського фіскального відомства, пише Бріз.

Крім звернення до прокуратури Коцаба має намір звернутись також безпосередньо до Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка і поставити останньому свого роду ультиматум.  «Якщо не звільнять псевдополковника і не знімуть з нього звання пільги і т.д., вважатиму їх (вочевидь, співробітників Міністерство доходів і зборів чи то тільки податкової міліції? – ред.) озброєним злочинним формуванням».

Нагадаємо, раніше Руслан Коцаба так само у соціальних мережах повідомляв про те, що, за наявною у нього інформацією з достовірних джерел, В.Строїч одразу після поразки у суді побував «на килимі» у О.Клименка, де його змусили написати рапорт про звільнення з податкової служби.

Share