В Івано-Франківську розпочали попередній ремонт доріг

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сьогодні івано-франківське комунальне підприємство «ДРЕУ» ліквідовує найбільш проблемні ділянки дорожнього покриття Івано-Франківська технологією «холодного асфальту». «Цьогорічна зима особливо дварила по дорожньому покриттю, - говорить секретар Івано-Франківської міської ради Микола Вітенко. – Надзвичайно поганий стан доріг – сьогодні це проблема усіх міст України, а не лише Івано-Франківська».

 

«Робота депутатів при формуванні бюджету, а також їх ініціативність посприяли тому, що місто забезпечене «холодним асфальтом» хорошої якості та в достатній кількості для того, щоби приступити до робіт при першій же можливості», - переконує Вітенко.

Робимо висновок, що можливість така з'явилася. Адже сьогодны «комунальники» розпочали «латати ями» на вулиці Галицька. Вчора працювали на вулиці Грушевського. Далі обіцяють приступити до вулиці Василіянок, Довгої, Незалежності, Хоткевича, Петлюри, Набережної та Довженка.

Заступник ерівника КП «ДРЕУ» Віталій Бурко каже, що для ремонту доріг «холодним асфальтом» не страшні холодні температури. Проте зазначає, що таке «латання» - це тільки тимчасовий захід. «Холодне асфальтування вибоїн – це не повноцінний ремонт, а тільки захід для забезпечення тимчасового комфорту, для безпеки водіїв і пішоходів», - пояснює Віталій Бурко.

Холодний асфальт «ДРЕУ» закупило у приватного асфальтного заводу. Ціна однієї тонни – 1 700 гривень. Секретар міської ради Микола Вітенко переконує, що це надзвичайно дешево. А на купівлю «холодного асфальту» для ремонту франківських доріг депутати передбачили 100 тисяч гривень у міському бюджеті.

Вітенко звернув увагу, що завдяки новій технології капітального ремонту доріг, яка була застосована минулого року, на сьогодні дорожнє покриття на ново відремонтованих вулицях перебуває у хорошому стані. Це вулиці Січових Стрільців, Тролейбусна та Гординського.

Щодо повноцінного ремонту доріг, то він проводитиметься згідно відповідного графіку на належних погодніх умов комунальним підприємством «ДРЕУ» та ТзОВ «Івано-Франківськавтодор».

Share