Мисливці Надвірнянщини провили облік фауни (фоторепортаж)

З початком настання лютого місяця користувачі мисливських угідь Івано-Франківської області розпочали проведення щорічного обов'язкового обліку мисливської фауни. Такий захід здійснюється з метою забезпечення раціонального використання мисливського фонду, задля встановлення об'єктивних лімітів відстрілу та відлову мисливської фауни.

 

Під час обліку визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств, розраховуються норми відстрілу на наступний мисливський сезон. Власне наш кореспондент разом з членами Надвірнянської районної організації Всеукраїнського товариства мисливців та рибалок побував в мисливських угіддях цієї організації в районі села Гаврилівка Надвірнянського району де проводився облік фауни. В розмові з нашим кореспондентом голова Надвірнянської районної організації Всеукраїнського товариства мисливців та рибалок  Плешивенко Дмитро Генадійович  зазначив,  що користувачі мисливських угідь розпочинають проводить щорічний обов'язковий облік мисливської фауни. Під час обліку визначається чисельність тварин та місця їх перебування на території господарств, розраховуються норми відстрілу на наступний мисливський сезон.

На заході був присутній начальник відділу лісового господарства державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство» Цимбалюк Іван Богданович, який зауважив, що фахівці підприємства постійно здійснюють здійснюють контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства під час проведення обліків мисливської фауни, а також проводять рейдові перевірки по контролю за охороною тваринного світу на територіях  мисливського фонду. Власне такі заходи , як облік мисливської фауни здійснюють спільно з товариством мисливців та рибалок. Наші відносини з користувачами мисливських угідь та УТМС є партнерськими . Ми спільно слідкуємо за чисельністю фауну і  особливу уваги приділяємо боротьбі з браконьєрством – сказав начальник відділу лісового господарства державного підприємства «Надвірнянське лісове господарство» Цимбалюк Іван Богданович.

                                                                                                                            Всеволод Кисілевський.

Share