Відбулась колегія Івано-Франківської ОДА

На черговій колегії Івано-Франківської ОДА , було розглянуто ряд питань,  що потребують невідкладного вирішення . Так розгляд колегії  Івано-Франківської ОДА було винесено п’ять питань. Серед яких було заслухано інформацію про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2012 рік.

 

Також схвалено регіональний план дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ. Багато уваги було приділено  перспективі  розвитку лісової та деревообробної галузі області. В області створять комісію для участі у проведенні аукціонів з продажу деревини. Таким було рішення спільного засідання колегії облдержадміністрації та регіонального комітету економічних реформ після розгляду питання про перспективи розвитку лісової та деревообробної галузей. До складу комісії входитимуть працівники лісового та мисливського господарства області, депутати обласної ради, представники облдержадміністрації, правоохоронних органів, податкової служби, деревообробники. Таким чином, пояснив на колегії Михайло Вишиванюк, вислухавши нарікання деревообробників, буде забезпечено відкритість і прозорість аукціонів. При їх проведенні важливо враховувати чимало факторів: чи має учасник аукціону виробництво, скільки робочих місць створює, якою є зарплата у працюючих, як сплачує податки.

«Ми повинні обов’язково на 100% задовольнити внутрішні потреби у деревині всіх переробників, але не перекупників», - висновок голови облдержадміністрації.

На колегії  було приділено увагу  стан утримання об’єктів дорожнього господарства області та відновлення покриття автодоріг після зимової експлуатації.
Ще  одне  питання  яке розглянула колегія  стосувалось дотримання  прав людей з інвалідністю, на виконання   постанови Кабінету міністрів України  «Про затвердження Державної цільової програми "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів на період до 2020 року" 

                                                                                                    Ніколь Вайт,

                                                                                                                               West-info.if.ua

 

 

Share