Коломойський відсвяткує 50-річчя на "Буковелі"

Сьогодні, 13 лютого, мільярдер Ігор Коломойський відзначає свій день народження. У цьому році бізнесменові виповнюється п'ятдесят років. За інформацією "Обозревателя", святкувати ювілей Коломойський буде на карпатському гірськолижному курорті "Буковель".

 

Народився майбутній український мільярдер в Дніпропетровську. Закінчив Дніпропетровський металургійний інститут, спеціальність - інженер.

З початком перебудови Ігор Валерійович зайнявся бізнесом, зокрема торгівлею оргтехнікою. Разом зі своїм бізнес-партнером Геннадієм Боголюбовим заснував компанію під назвою "Сентоза". На початку 1990-х вони стали одними з засновників "ПриватБанку".

З 2006 року Коломойський щорічно входить у першу десятку "Топ-100" найвпливовіших людей України за версією журналу "Кореспондент".

У минулому році Forbes оцінило статки бізнесмена в 3 млрд дол. За даними видання, Коломойський особисто керує феросплавним, нафтовим, авіаційним та медійним бізнесами групи "Приват, відповідає за відносини з органами влади.

Коломойський є президентом футбольного клубу "Дніпро", а також баскетбольного клубу "Дніпро" і хокейного клубу "Будівельник".

У 2010 році терміном на 5 років обрано керівником Європейської єврейської ради.

Share