Суд над Олегом Гаркотом. Перша СЕНСАЦІЯ: пропала кримінальна справа

Сьогодні розпочалось чергове судове засідання у справі колишнього головного архітектора Івано-Франківська Олега Гаркота. Як повідомляє із зали засідань журналіст Руслан Коцаба, засідання почалось із курйозу. Як виявилось, кудись поділась папка кримінальго провадження. На разі у суді оголошено перерву.

 

«На самому початку судового засідання по хабарниках-депутатах суддя додивився, що немає самої справи, тобто зараз це називається – щезла кудись папка кримінального провадження! У судовому засіданні оголошено перерву і прокурор (невідомий мені, якийсь новенький – певно теж «одесько-дніпропетровського «розливу») пішов ті томи справи десь чи кудись шукати! Якщо випадково не знайде і скаже судді, що хтось ту справу вкрав – обов'язково додатково повідомлю тут!», - розповів Коцаба на своїй сторінці у ФБ.

Окрім того, суддя  Олександр Руденко відхилив клопотання сторони Олега Гаркота про потребу закритих судових засідань, «бо буцімто у головного архітектора міста пана Олега хворе серце і його боляче травмує присутність телекамер, фотоапаратів та журналістів».

Нагадаємо, 9 жовтня на вул. Січових Стрільців співробітники прокуратури і Служби безпеки України затримали начальника департаменту архітектури та містобудування Івано-Франківська Олега Гаркота та депутатів міської ради Романа Онуфріїва та Володимра Балагуру. Депутатів того ж вечора відпустили, а Гаркота із серцевим нападом забрала з місця події «швидка».

Згодом прес-служба прокуратури повідомила, що порушено кримінальну справу щодо Олега Гаркота та депутата Івано-Франківської міської ради «свободівця» Володимира Колковського за ознаками злочину передбаченого ч.3 ч. 15, ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання хабара в особливо великому розмірі). За версією правоохоронців, Гаркот отримав хабар у розмірі 30000 доларів за позитивне вирішення питання про видачу підприємцю-забудівнику довідки з містобудівного кадастру та довідки містобудівних умов та обмежень будівництва.

Голова фракції «Свобода» в міській раді Роман Онуфріїв, коментуючи скандальне затримання, закликав журналістів не вірити правоохоронцям. Він запевняв, що «свободівці» зацікавлені у висвітленні обставин скандалу, та обіцяв, що суд над Гаркотом буде відкритим для ЗМІ.

Share