Довибори на Прикарпатті: Надвірнянська та Снятинська виборча комісія оприлюднять офіційні результати 8 лютого

За повідомленням інтернет видання "Фіртка" у зв'язку з відсутністю фінансування Снятинська та Надвірнянська виборчі комісії відмовилися встановлювати результати виборів на своїх округах та транспортувати відповідні протоколи з бюлетенями до Івано-Франківської ОВК.

 

Наразі питання належного фінансування виборів досі не вирішено. Можливо для врегулювання спірних моментів необхідним буде скликання позачергової сесії Івано-Франківської обласної ради.

Проте як стало щойно відомо кореспонденту «Фіртки», Снятинська та Надвірнянська виборчі комісії відтягуватимуть оголошення результатів виборів до кінцевого терміну – до 8 лютого. Таким чином члени комісій намагаються привернути увагу до фінансових проблем та дають час обласній раді на їх вирішення.

Джерело  запевнило, що таке «затягування часу» ніяк не вплине на результати голосування. Нагадаємо, у Надвірнянському окрузі переміг Володимир Грабовецьки, висуванець УРП – 65,5%. У Снятинському окрузі – кандидат від об'єднаної опозиції Іван Угрин – 62,4%.

Тож очікуємо офіційного висновку комісій аж 8 лютого.

Джерело "Фіртка"

Share