Василь Скрипничук: «Передбачені державним бюджетом кошти є занадто недостатніми для Івано-Франківщини»

На думку голови Івано-Франківської обласної ради Василя Скрипничука, ті обсяги фінансування, що передбачені державою для Івано-Франківської області, не є достатніми й у значній мірі не відповідають не лише обсягу фінансового ресурсу, який Івано-Франківщина щороку спрямовує до державного бюджету, але й неспроможні забезпечити усі потреби та запити регіону.

 

«Я не маю ні впевненості, ні переконання й не хочу лукавити перед громадськістю, що передбачені державним бюджетом кошти є достатніми. Вони є занадто недостатніми, щоб область могла розвиватись так як потрібно», – відзначив він під час прес-конференції 25 грудня 2012 року.

За словами Василя Скрипничука, в сучасних демократичних, економічно розвинутих державах бюджет формується за принципом «знизу вгору», в той час як в українських реаліях, на жаль, зазвичай керуються протилежними принципами.

Відтак, не виключеним, на думку Василя Скрипничука, є перегляд бюджету вже навесні наступного року.

Водночас, серед інших проектів рішень, що поряд з прийняттям бюджету області на 2013 рік пропонуються до розгляду чергового пленарного засідання 28 грудня, голова обласної ради відзначив питання «Про план роботи обласної ради шостого демократичного скликання на 2013 рік», «Про затвердження структури та чисельності виконавчого апарату та управління обласної ради». Важливим також стане заслуховування депутатами обласної ради інформації головного управління Державної казначейської служби України в області щодо стану проведення платежів за видатками з державних та місцевих бюджетів у 2012 році, питання обрання керівників комунального підприємства обласної ради з питань пошуку та перепоховання жертв воєн, депортацій та репресій тоталітарних режимів «Пам'ять», комунального агролісогосподарського підприємства «Івано-Франківськоблагроліс».

Під час прес-конференції Василь Скрипничук також відзначив позицію обласної ради щодо судових процесів, підбив основні підсумки робочих поїздок керівництва обласної ради у райони, охарактеризував основні напрямки діяльності, над якими планує першочергово зосередити свою діяльність у наступному році.

Share