Надвірнянські енергетики відзначили свій 45-ти літній ювілей.

У наш час важко уявити собі комфортне життя без електроенергії. Електро-енергитична  галузь є однією з ключових в нашій державі. Власне днями свій 45-річний ювілей відзначали працівники Надвірнянської філії ПАТ обленерго. 

 

Установа була створена 1967 році. Сьогодні на підприємстві трудиться 161 працівник, які забезпечують електроенергією 31 тисячу споживачів.  Першим привітав своїх колег начальник  Надвірнянської філії ПАТ обленерго Дмитро Буняк . Також привітати з ювілеєм Надвірнянських  енергетиків прибули з Івано-Франківська керівники ПАТ обленерго Олександр Бубен та Василь Костюк. Зокрема голова правління ПАТ обленерго Олександр Бубен підсумував здобутки енергетиків та розповів про новації, які впроваджуються для зручності клієнтів. Олександр Бубен окреслив три головні  напрямки. Це  іноваційність , самовдосконалення та партнерство.

    Багато теплих та добрих слів звучало на адресу винуватців свята, але окрім цього ряд працівників були відзначені грамотами, дипломами, подяками та цінними подарунками.

   В урочистостях з нагоди ювілею взяли участь та долучились до привітань заступник голови  Надвірнянської РДА Степан Іроденко, заступник голови Надвірнянської районної ради Іван Степник , Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович.

Свято завершилось виступами творчих колективів Надвірнянщини.

                                                         Всеволод Кисілевський,

                                                             West-info.if.ua

Share