На «Буковелі» провели міжнародний фестиваль Дідів Морозів та Снігуроньок

На гірськолижному курорті «Буковель» вдруге проходить міжнародний фестиваль Дідів Морозів та Снігуроньок. Розпочався він одночасним масовим спуском лижників і сноубордистів у карнавальних костюмах.

Офіційно у фестивалі беруть участь сто п'ятдесят Дідів Морозів. Вони змагаються в різноманітних конкурсах, зокрема, на найкраще новорічне вітання, прикрашання новорічної ялинки чи найцікавішу гру для дітей та дорослих.

 

Фестиваль проходить у вигляді своєрідного багатоборства для Дідів Морозів: співати, на лижах спускатися, зі святом вітати. А ще – виступати у ролі рятівника чи кидати лассо на карпатського оленя, брати участь у перегонах на собачих упряжках. За словами організатора фестивалю Василя Волочія, головним призом для переможця стане контракт на роботу Дідом Морозом у «Буковелі».

А за сто кілометрів від «Буковелю» на Косівщині до прийому відвідувачів готуються в «Маєтку Святого Миколая». Більше десяти років тут проживає найулюбленіший святий дітей, якого ще називають українським Дідом Морозом.

Туристично-мистецький комплекс створено при національному природному парку «Гуцульщина». За словами заступника директора парку Анастасії Костюк, 19 грудня в маєтку відбудеться другий фестиваль новорічно-різдвяної іграшки, відкриються дві нові казкові станції.

 

Share