Комплексне відпрацювання у Верхньому Струтині провели фахівці Управління Держтехногенбезпеки в області

Комплексне відпрацювання у Верхньому Струтині провели фахівці Управління Держтехногенбезпеки в області. Мета таких відпрацювань — нагадати мешканцям навіть найвіддаленіших сіл Прикарпаття правила поводження з вогнем у побуті, експлуатації електричних приладів та пічного опалення.

 

За 11 місяців 2012 року на території району виникло 70 пожеж, на яких загинуло троє осіб. Матеріальні збитки від вогневих випадків сягнули майже мільйона гривень. Тож невипадково Верхній Струтин, який знаходиться за 8 кілометрів від Рожнятова, було обрано для проведення такого важливого профілактичного заходу.

Працювало кілька груп, до складу яких входили фахівці Держтехногенбезпеки та МНС, соціальні працівники, спеціалісти Рожнятівського УЕГГ ПАТ «Івано-Франківськгаз» і Рожнятівського РЕМу, місцеві депутати. Передусім відвідували помешкання найнезахищеніших — одиноких та перестарілих громадян, багатодітних сімей, родин, члени яких зловживають алкоголем. З людьми не лише вели роз'яснювальні бесіди та роздавали застережливі листівки, а й здійснювали детальні обстеження протипожежного стану їхніх осель, вказували на виявлені недоліки і давали поради, як найдоцільніше їх виправити.

У Верхньострутинській загальноосвітній школі I-II ступенів відбувся змістовний урок безпеки життєдіяльності. Діти дізналися про основні причини та згубні наслідки пожеж і інших надзвичайних ситуацій, котрі виникали на території Рожнятівського району та області, їм нагадали правила поводження з електричними і газовими приладами та вручили яскраво ілюстровані листівки. Також школярам наголосили на необхідності бути надзвичайно обережними під час новорічних і різдвяних свят та поблизу замерзлих водойм.

Уже незабаром комплексні відпрацювання будуть проводитися і в інших районах Прикарпаття, адже головна їх мета – зробити життя краян безпечнішим.

ОДРК

Share