Прийшла зима: авто в кюветі

Прочитав актуальний анекдот. Мовляв, у зв'язку з сильними снігопадами, як засипали дороги, влада звернулася до громадян з проханням якомога менше користуватися особистим транспортом. Це звернення гаряче підтримали водії снігозбиральних машин, які взагалі не вийшли на роботу. Ну, щодо наших доріг , принаймні, станом на понеділок нема чого грішити. Видно, що їх прочищали. Більш того, внаслідок саме цього дійства було пошкоджено один автомобіль. Він їхав назустріч машині, яка посипала піском дорогу. Ну і звідти вилетів камінчик та лупнув по дверцятах легковика. Зауважу, що цей випадок стався вночі. Проте, власник пошкодженої автівки звернувся до міліції.

Та, не дивлячись на зусилля комунальників, стан доріг, подекуди, з цілком об'єктивних причин бажає залишати кращого. І, скажімо, лише протягом 9 грудня в одному Івано-Франківську дев'ять випадків зіткнень автомобілів, у тому числі, коли одна машина в'їжджала іншій, так би мовити, в "корму». Адже на засніженій та обледенілій дорозі гальмівний шлях довший.

Чимало автомобілів опинилося у кюветі. Якщо легковики ще витягували своїми силами, то на допомогу вантажівкам поспішали рятувальники на своїх потужних пожежних автомобілях. Таких випадків зареєстровано 9 грудня три. Наприклад, у Тлумачі, їм довелося, так би мовити, рятувати і рятувальника. На одній з вулиць міста в кювет потрапила вантажівка «Міцубіші». Їй намагався допомогти водій іншого вантажного автомобіля марки «МАН». Та коли «німець» спробував витягнути з кювету «японця», його самого розвернуло, так, що перекрив вулицю для проїзду іншого транспорту.
У Рогатині сталася інша історія. Просто на підйомі в умовах ожеледиці забуксував «Рено Меган». Знову пожежникам довелося її тягти до того місця, звідки машина вже змогла рухатися своїм ходом.

На жаль, не всі ДТП закінчувалися лише механічними пошкодженнями самих транспортних засобів. О третій годині ночі 8 грудня 46-річний водій мікроавтобуса «Мерседес Віто», не справившись з керуванням, вилетів на обочину, де зіткнувся з припаркованою вантажівкою «ДАФ». Водій «буса» загинув на місці, а його 23-річну пасажирку доставили до реанімації.

 

Share