На Прикарпатті відкликатимуть депутатів-прогульників

В Івано-Франківській обласній раді "воюватимуть" з депутатами-прогульниками. Про такі наміри вчора під час прес-конференції повідомив новообраний голова облради Василь Скрипничук, інформує gazeta.ua.

 

За словами Скрипничука, обласна рада бореться з депутатами-прогульниками, публікуючи їх прізвища в газеті, на стенді ради. Також у звіті попереднього голови облради Олександра Сича було вказано, хто скільки пленарних засідань та засідань комісій пропустив.

"Відповідно до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" підставою для відкликання може бути пропуск депутатом більше половини пленарних засідань, або засідань комісій, або і тих, й інших. Таким чином, це є обов'язок депутата відвідувати пленарні засідання та засідання комісії. А якщо він його не виконує, то можна ставити питання про відкликання депутата", - наголосив Скрипничук.

Підсумовуючи сказане, голова облради пообіцяв з метою профілактики та у виховних цілях один раз так зробити і висловив сподівання, що це матиме благотворний вплив на депутатський корпус всієї області.

Новий голова облради висловив сподівання, що депутатський корпус з урахуванням його інтелектуального, наукового та іншого потенціалу, зробить ще не одну добру новаторську справу. Він запропонував журналістам, аби зустрічі керівництва облради з представниками ЗМІ стали регулярними, а саме відбувалися останнього вівторка кожного місяця о 14:00.

Share