Голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук розповів як працюватиме на новій посаді

Новообраний голова Івано-Франківської обласної ради «свободівець» Василь Скрипничук переконаний, що під його керівництвом рада працюватиме не менш злагоджено і консолідовано, ніж за попередника.

 

Про це він вчора зазначив у коментарі журналісту.

Так, Скрипничук стверджує, що працюватиме над тим, щоб удосконалити роботу депутатського корпусу, зокрема зосередити увагу на максимальному опрацюванні питань у депутатських комісіях, а також розширенні різного роду програм для розвитку місцевого самоврядування.

«Можна було б спростити систему голосування. Коли питання вже пройшло всі комісії, то висновки комісій, які розглядали дане питання щоб вони були пріоритетними і те питання прийнято чи відхилено. А може навіть навпаки, йдучи на грані, але в межах закону треба планувати так, що б на сесійному засіданні вже не появлялось жодного питання, яке може викликати суперечки. Тоді, рада працюватиме більш конструктивно, більш впевнено. Бо комісії переконати легше. Це один із таких шляхів, - стверджує новоспечений голова обласної ради. - А другий – треба шукати ще такі шляхи, як було наше рішення про програму розвитку місцевого самоврядування, щоб вони консолідували всіх депутатів і щоб за рік-півтора було видно результат для всієї області. І тоді рада приймати рішення зважено, швидко і якісно».

Безальтернативність вибору голови обласної ради Скрипничук пояснює роботою свого попередника. «Думаю, що всі попередні консолідаційні процеси, які проводив Олександр Сич дали такий результат, що більше нікого не висували на цю посаду», - заначив новий очсільнки ради. Втім, якщо б хтось і був висунутий, переконаний «свободівець», то такого результату не було б, бо кожен депутат у раді є достойним.

Нагадаємо, вчора відбулись вибори нового голови Івано-Франківської обласної ради. Ним став представник ВО "Свобода" Василь Скрипничук. До цього часу він керував апаратом обласної ради. За його кандидатуру свої голоси віддали 84 обранці. Попередній голова облради Олександр Сич склав свої повноваження у зв'язку з обранням його народним депутатом України.

Share