Василя Скрипничука обрано головою Івано-Франківської обласної ради (Фоторепортаж)

23 листопада відбулась 19-та сесія Івано-Франківської обласної ради. Так головними питаннями сесії стали : звіт голови облради О.Сича, доповідь про виконання обласного бюджету за 9-ть місяців,  інформація представника Державного Казначейства в Івано-Франківській області з приводу бюджетних виплат, складання повноважень голови облради та керівного складу ради та обрання нового керівництва Івано-Франківської обласної ради.

 

Після звіту голова Івано-Франківської ради Олександр Сич склав свої повноваження у зв’язку з тим, що його обрали народним депутатом. Далі на  сесії Івано-Франківської обласної ради був обраний новий голова. Ідеться  про Василя Скрипничука, представника ВО "Свобода". За нього віддали свої голоса 84 з 88 присутніх на сесії депутатів. На цій ж сесії було вирішено питання про обрання першого заступника голови обласної ради та голови бюджетної комісії. Василь Скрипничук запропунував на ці посади Олександра Левицького ("Батьківщина") та Юрія Бабія ("Фронт Змін"). «Бютівець» Олександр Левицький та «фронтовик» Юрій Бабій отримали портфелі відповідно першого заступника голови Івано-Франківської обласної ради та голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та інвестицій облради взамін Василя Гладія та Володимира Шкварилюка, які залишили сьогодні вказані посади в зв’язку з обранням народними депутатами України. Відповідні кадрові зміни засвідчили результати таємного голосування в ході сьогоднішнього пленарного засідання 19-ї сесії головного представницького органу Прикарпаття. Кандидатури обох депутатів запропонував до голосування новообраний голова Івано-Франківської облради Василь Скрипничук.

Він же вніс пропозицію обрати першого свого заступника та голову бюджетної комісії вже сьогодні, а не завтра, як планувалось раніше.

За тандем Левицький – Бабій, який було проголосовано пакетом, віддали свої голоси 62 депутати із 83, що взяли участь у голосуванні. 21 бюлетень було визнано недійсним.

                                                                                                     Всеволод Кисілевський

                                                                                                          West-info.if.ua

 

Share