Начальником управління МВС в Івано-Франківській області став генерал-майор міліції Олег Сало

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко підписав низку наказів про кадрові призначення в територіальних підрозділах внутрішніх справ.

Про це повідомляє сайт МВС.

Зокрема, генерал-лейтенанта міліції Валерія Коряка призначено начальником Головного управління МВС у Києві. До цього Коряк працював на посаді начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю.

Начальником управління МВС у Житомирській області призначено генерал-майора міліції Анатолія Лазарева, який до цього працював начальником Головного штабу МВС.

Начальником управління МВС в Івано-Франківській області став генерал-майор міліції Олег Сало, який раніше працював на посаді першого заступника начальника Департаменту громадської безпеки.

Начальником управління у Закарпатській області призначено генерал-майора міліції Василя Варцабу, який раніше був начальником управління МВС в Івано-Франківській області.

 Начальником управління у Вінницькій області став генерал-майор міліції Віктор Русин, який раніше займав посаду начальника управління МВС у Закарпатській області.

 Начальником управління МВС на Донецькій залізниці призначено генерал-майора міліції Олександра Просолова, який раніше був начальником управління МВС в Житомирській області.

 Начальником Головного управління МВС у Київській області став полковник міліції Валерій Мазан, який до цього був заступником начальника Головного управління МВС у Дніпропетровській області.

Share