Преса про дефіцит бюджету, фінал Ліги Чемпіонів у Франківську, цукор та Браму Потоцьких

Огляд івано-франківської преси за тиждень з  9 листопада по 15 листопада 2012 року.

Галицький Кореспондент . Єдиний спосіб для українця зберегти заощадження - вкласти їх у золото. "Золоті надії українців" - на 7 шпальті газети."Захищати себе, свою вітчизну, країну - це природнє право". Інтерв'ю з одним із ініціаторів "мовного голодування" під Українським домом у Києві Петром Шкутяком - 4 сторінка.

 

У рубриці "Розвідка місцевості" цьго тижня читайте матеріал Наталії Кушніренко про перепетії перебування на Прикарпатті представників туристичних фірм Польщі - 8 шпальта.

Епатажна прикарпатська рок-зірка і телеведуча Ірена Карпа "без гламуру" на 21 шпальті видання розкаже про новий проект "Наші в Раші".

Після виграшу першості області з футболу яремчанські "Карпати" додали до своїх трофеїв і Суперкубок області-2012. У фіналі був "покладений на лопатки" принциповий суперник - володар аматорського Кубку України "Карпати" з Коломиї. Про матч, який був гідний фіналу Ліги Чемпіонів - читайте у спортивному розділі на 22 шпальті.

Репортер

На носі сезон застудних хвороб. Знову на слуху грип. Тепер аж два різних. Лікарі кажуть, найефективніша профілактика — це щеплення. Як і чим вакцинують від грипу на Прикарпатті, журналісти перевірили на собі. Де ж та вакцина — у топ-темі номера.

Реставрацію брами Потоцьких планували закінчити в жовтні. Але потім там розкопали цілу стіну. Тепер кажуть, до зими. В обіцянках і версіях розбиралися журналісти.

У Коломиї урочисто відкрили притулок для тварин. Та насправді поки що — сум глибокий. Діряві приміщення, клітки на бетоні, ні опалення, ні світла. Влада обіцяє, волонтери працюють. Собачий дім по-коломийськи — читайте в газеті.

Західний Кур'єр

ТОП-тема номера - парламентські вибори устами очільника області Михайла Вишиванюка. Як він розцінює результати виборів на Прикарпатті, чи виставлятиме свою кандидатуру на пост голови облради та якою буде співпраця керівництва області з новообраними прикарпатськими депутатами читайте на 4-5 сторінці видання.

Дефіцит цьогорічного бюджету Івано-Франківська - 58 мільйонів гривень. Чи буде свято наперекір бюджетному дефіциту розповість міський голова Віктор Анушкевичс на 3 сторінці.

Про чемпіонат області з футзалу, про "наших" у складі збірної на чемпіонаті світу з міні-футболу, про бліц-криг івано-франківської "Говерли" у Суперлізі - рубрика СПОРТ на 17 сторінці.

Галичина

Сезон цукроваріння закінчився на Прикарпатті великим галасом. Чому городенківська цукроварня так швидко завершила цьогорічний сезон розбиралися журналісти Галичини. Результати - у ТОП-темі номера на 4 сторінці.

Про співіснування одного із нічних клубів Івано-Франківська, що працює у підвалі житлового будинку з його мешканцями - 3 сторінка.

В рубриці "Історичні постаті" цього тижня приватне життя гетьмана Мазепи - 15 сторінка.

Share